Zprávy

PRVNÍ AMERICKÝ VÝROBNÍ ZÁVOD V EVROPĚ společnosti SSI Technologies, zaměstná 250 lidí

Ve čtvrtek 15. 9. se uskutečnilo slavnostní otevření nového výrobního závodu americké společnosti SSI Technologies, která je světovým lídrem ve výrobě ultrazvukových senzorů pro automobilový průmysl. Jedná se o vůbec první evropský výrobní závod této společnosti. Slavnostního zahájení se v přestanovské průmyslové zóně zúčastnila řada osobností.

Více na


Slavnostní otevření závodu v Přestanově

Společnost SSI Technologies s. r. o. americký výrobce ultrazvukových senzorů a světová jednička na trhu slavnostně otevře svojí první pobočku v Evropě, právě v Přestanově. V rámci slavnostního otevření proběhne „Den otevřených dveří“.

Více na


Do Přestanova u Ústí míří americký výrobce magnetických snímačů

Přestanov (Ústí n/L.) - V Přestanově na Ústecku by v novém závodě mělo v roce 2016 získat práci 250 lidí. Ty v průmyslovém parku zaměstná americký výrobce magnetických snímačů a měřicích přístrojů SSI Technologies.

Více na


Americký výrobce senzorů zaměstná v Přestanově 250 lidí

Americký výrobce magnetických snímačů a měřicích přístrojů zaměstnaná v průmyslovém parku v Přestanově na Ústecku 250 lidí. Závod otevře příští rok. Do technologie plánuje investovat do roku 2018 přes 24 milionů dolarů (zhruba 584 milionů korun). ČTK to dnes Petr Kovařík ze společnosti VGP, která halu začala pro investora nyní stavět.

Více na


Napojení na dálnici rozhodlo. V Přestanově vznikne 250 pracovních míst

Přestanov - Americký výrobce magnetických snímačů a měřicích přístrojů zaměstnaná v průmyslovém parku v Přestanově na Ústecku 250 lidí. Závod otevře příští rok.

Více na


Americký výrobce snímačů a senzorů SSI Technologies přichází do Česka

V Přestanově u Ústí nad Labem roste od konce dubna 2015 nová továrna pro společnost SSI Technologies s.r.o. Americký výrobce magnetických snímačů, snímačů tlaku a hladiny, monitorovacích systémů a digitálních tlakoměrů pro automobilový a strojírenský průmysl zaměstná v první fázi přibližně 120 lidí.

Více na


Americký výrobce senzorů zaměstná v Přestanově 250 lidí

Americký výrobce magnetických snímačů a měřicích přístrojů zaměstnaná v průmyslovém parku v Přestanově na Ústecku 250 lidí. Závod otevře příští rok. Do technologie plánuje investovat do roku 2018 přes 24 milionů dolarů (zhruba 584 milionů korun). Uvedl to Petr Kovařík ze společnosti VGP, která halu začala pro investora nyní stavět.

Více na


Americký výrobce senzorů zaměstná v Přestanově 250 lidí

Americký výrobce magnetických snímačů a měřicích přístrojů zaměstnaná v průmyslovém parku v Přestanově na Ústecku 250 lidí. Závod otevře příští rok. Do technologie plánuje investovat do roku 2018 přes 24 milionů dolarů (zhruba 584 milionů korun). ČTK to dnes řekl Petr Kovařík ze společnosti VGP, která halu začala pro investora nyní stavět.

Více na


Skupina VGP postaví výrobní závod pro společnost SSI Technologies

Na konci dubna zahájila skupina VGP v Přestanově nedaleko Ústí nad Labem výstavbu nového výrobního závodu pro firmu SSI Technologies. Ta zde bude mít v pronájmu halu o velikosti 3515 metrů čtverečních výrobní části a 1821 metrů čtverečních kancelářských prostor.

Více na


SSI Technologies investuje 24 milionů dolarů v Přestanově

Developer VGP zahájil výstavbu nové továrny pro SSI Technologies v Přestanově blízko Ústí nad Labem. Americký výrobce senzorů a monitorovacích systémů pro automobilový a strojírenský průmysl si pronajme novou halu s 3.500 metrů čtverečních výrobních ploch a 1.800 metrů čtverečních kanceláří. V Přestanově chce firma během tři let investovat 24 milionů dolarů.

Více na