Kariéra

Proč SSI

Ve společnosti SSI Technologies nabízíme vynikající příležitosti pro kariérní růst a vývoj. Věříme, že investice do našich zaměstnanců jsou investicemi do budoucího úspěchu celé naší společnosti. Prostřednictvím průběžného sledování výkonů, podpory dalšího vzdělávání a příležitostí pro interní rozvoj kariéry nabízí SSI svým zaměstnancům nástroje nezbytné pro dosažení a splnění celé řady individuálních kariérních cílů. Jsme společenství lidí, kteří se neustále učí a zlepšují svoje dovednosti a znalosti prostřednictvím vzdělávání a získávání zkušeností. Všichni naši zaměstnanci mají svůj podíl na úspěchu organizace a my si vždy najdeme čas na to, abychom ocenili a oslavili naše společné úspěchy.

Pracovní prostředí ve společnosti SSI se vyznačuje vysokým tempem a postupem a je zaměřeno na proaktivní řešení problémů a nepřetržité zlepšování. Snažíme se posilovat pozice zaměstnanců tak, aby dosahovali svých nejlepších možností, překonávali je a převzali odpovědnost za svoji budoucnost. Firma jim zajišťuje zdravé a bezpečné pracovní prostředí. Pokud umíte myslet dopředu a máte zájem o svůj kariérní růst a vývoj, neváhejte a informujte se o možnosti zaměstnání v naší organizaci.

SSI Technologies, LLC, je zaměstnavatelem, který nabízí rovné pracovní příležitosti.

V současné době hledáme

Do nového SSI týmu pro výrobní závod v industriálním parku VGP v Přestanově (Ústí nad Labem) hledáme schopné a spolehlivé zaměstnance, kteři mají zájem pracovat v zázemí silné americké společnosti a zároveň vítají příležitost podílet se na rozvoji firmy od jejího začátku. SSI Technologies s.r.o. nabízí svým zaměstnancům zázemí silné a dynamické společnosti, v moderním, bezpečném a zdravém pracovním prostředí. Našim lidem poskytneme maximální podporu v jejich osobním a pracovním růstu, nastandartní podmínky odměňování včetně široké nabídky firemních benefitů. Klíčové pozice budou zaškoleny v mateřské společnosti v USA.

Máte li zájem o zaměstnání v SSI zašlete nám svůj životopis na e-mail: jobscz@ssitech.com .

Zasláním svého životopisu udělujete automaticky společnosti SSI Technologies s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování svých osobních údajů pro účely související s přijímáním nových zaměstnanců po dobu 1 roku od jejich poskytnutí a prohlašujete, že jste řádně informováni o všech svých právech dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nebudou zpřístupněny či sdělovány žádným osobám, nebudou použity k jinému než výše uvedenému účelu.


V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME